Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Bal karnawałowy

W piątek 8 lutego odbył się, jak co roku, bal przebierańców dla uczniów klas I - III szkoły podstawowej. Dzieci bardzo starannie przygotowały stroje na tę wyjątkową okazję. Nie zabrakło księżniczek, rycerzy, piratów, cyganek, ale pojawiły się też inne niecodzienne postaci.

Czytaj więcej...

Uczniowie z Orpiszewa jak co roku odwiedzili chorych ze świątecznymi życzeniami

Tuż przed świętami uczniowie klasy II gimnazjum z Zespołu Szkół im. R.W. Pileckiego w Orpiszewie własnoręcznie przygotowali stroiki świąteczne.

Czytaj więcej...

Młodzi Wiedzą o Funduszach

Młodzież chce wiedzieć więcej o UE

Unia Europejska bez tajemnic

Uczniowie znają UE

 

Czytaj więcej...

II Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej w Języku Angielskim

We wtorek 18 grudnia 2012 r. o godz. 13.30 w Szkole Podstawowej nr 8 w Krotoszynie odbył się II Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej w Języku Angielskim. Konkurs adresowany był do uczniów klas VI szkół podstawowych naszego powiatu. Głównymi celami konkursu była integracja i nawiązanie współpracy między szkołami, w których prowadzona jest nauka języka angielskiego, zachęcanie uczniów do nauki języków obcych, rozwijanie umiejętności komunikacyjnych w języku obcym.

Czytaj więcej...

Dla sztuki duś ENTER

Przez dwa miesiące (od. 13.10. do 09.12.) 11 uczniów z naszej szkoły brało udział w projekcie Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury - "DLA SZTUKI DUŚ ENTER!"

Czytaj więcej...