Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Zawody w piłce noznej

Dnia 28 marca odbyły się zawody w piłce nożnej . Sponsorem głównym był tymbark , a organizatorem Polski Związek Piłki Nożnej.


W zawodach brali udział uczniowie z Orpiszewa w czterech grupach wiekowych tj. drużyny dziewcząt i chłopców z klas II-III oraz IV-V szkoły podstawowej . Wszyscy uczniowie dzielnie walczyli aby wygrać te zawody . Chłopcy po ciężkich meczach nie zajęli żadnego miejsca , lecz silne i odważne dziewczyny w kategorii wiekowej klas II-III zajęły 3 miejsce w powiecie krotoszyńskim - bravo dziewczyny !!! . Nasza grupa projektowa przyglądała się organizacji zawodów , co pomoże nam samodzielnie przeprowadzić kolejne zawody w zapasach już 2 kwietnia , a także dzielnie wspierała uczestników i mocno trzymała za nich kciuki .