Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/2014/05/zapasy/
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/05/zapasy/

Zawody zapaśnicze

W Zespole Szkół im. Rotmistrza Witolda Pileckiegodnia 2 kwietnia odbyły się zawody w zapasach . Organizatorami zawodów zapaśniczych był , Uczniowski Klub Sportowy ,,Herakles'' oraz uczniowie z Zespołu Szkół w Orpiszewie biorący udział w projekcie edukacyjnym e-szkoła.

Celem imprezy było wyłonienie najlepszych zawodników w powiecie w poszczególnych kategoriach wagowych i wiekowych . Wśród uczestników byli ,także uczniowie z Orpiszewa . Każdy z uczniów dawał z siebie wszystko, aby wygrać te zawody . Nasza grupa z projektu e-szkoła bardzo mocno zaangażowała się w organizację i przeprowadzenie zawodów , a także kibicowała każdemu z uczestników naszej szkoły .Po przeprowadzeniu wszystkich walk  w  poszczególnych kategoriach wyłoniono najlepszych zawodników  i zawodniczki . Wśród zwycięzców znaleźli się uczniowie z naszej szkoły . Po przeprowadzeniu wszystkich walk nasz zespół projektowy zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie ze wszystkimi uczestnikami.

{gallery}2014/05/zapasy/{/gallery}