Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Zając w przedszkolu

17 kwietnia 2014 roku w oddziale przedszkolnym w Jasnym Polu od samego rana trwały przygotowania do Świąt Wielkanocnych oraz do powitania długo oczekiwanego gościa – Zajączka.

Przedszkolaki wykonały świąteczne papierowe kurczaczki, ozdabiały jajka, wysprzątały swoje półeczki, a także kąciki zabaw. Gość długo nie pokazywał się. Dzieci z wychowawczynią Marleną Barteczka postanowiły wyruszyć na poszukiwania Zajączka. Ubrały się cieplutko i skierowały się do przedszkolnego ogrodu. Tam czekała miła niespodzianka. Zająca już nie było, ale w krzaczkach dzieci znalazły świąteczne koszyczki wypełnione słodkościami i owocami, które zabrały do przedszkola.        W sali zaśpiewały  w podziękowaniu Zajączkowi świąteczną piosenkę. Dzień był pełen wrażeń.