Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Dzień Mamy, Taty i Dziecka w Jasnym Polu

Na sali wiejskiej w Jasnym Polu corocznie odbywa się ważna uroczystość organizowana przez Koło Gospodyń Wiejskich, na którą przybywają mamusie, tatusiowie i dzieci. Wychowawczymi z oddziału przedszkolnego w Jasnym Polu pomaga w zorganizowaniu tej uroczystości.


Taka impreza odbyła się również w niedzielę 8 czerwca 2014 roku. Na samym początku przedszkolaki wystąpiły przed liczną publicznością ze swoim programem artystycznym – recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły. Po występach chętne osoby – dzieci i dorośli - uczestniczyły w zabawie ,,Dzień z życia myszek”. Następnie wszyscy mogli wziąć udział w licznych konkursach: oddzielanie ziaren fasoli i grochu, plecenie warkoczy ze sznurków na czas, zabawa z miotłą, zabawa z krzesełkami. Impreza przeniosła się na świeże powietrze. Tam dzieci mogły pojeździć na kucyku. Odbył się dalszy ciąg konkursów, tym razem sportowych, w którym brały udział zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Zwycięscy zostali nagrodzeni. W międzyczasie Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały słodki poczęstunek. Cała uroczystość została zakończona pieczeniem kiełbasek przy ognisku. Taka impreza pozwala zintegrować mieszkańców wsi, a jednocześnie daje radość wszystkim – dzieciom i dorosłym.