Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Rewelacyjny czwartek dla uczniów z ZS w Orpiszewie.

4.12.2014 z okazji 96 rocznicy wybuchu POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO w Krotoszynie odbył się Wielobój Obronny. ZS w Orpiszewie reprezentowały 3 drużyny. W kategorii szkół podstawowych drużyna w składzie: Robert Szymanowski, Łukasz Kot, Mateusz Gmurowski zajęła bardzo dobre II miejsce. W kategorii szkół gimnazjalnych w Wieloboju udział wzięły dwie drużyny z Orpiszewa.

Drużyna I: Jakub Kubiak, Patryk Bielawny, Michał Jankowski okazała się niepokonana i zajęła I miejsce Drużyna II: Marek Furman, Mateusz Kot, Mateusz Lis zajęła III miejsce. Indywidualnie w kategorii młodzik Łukasz Kot wywalczył III miejsce. W Kategorii junior młodszy najlepszy okazał się Jakub Kubiak zajmując I miejsce a Furman Marek II miejsce.
Podczas Wieloboju przeprowadzono dwa dodatkowe turnieje w których uczniowie z Orpiszewa również okazali się bezkonkurencyjni. Turniej 1 - strzału zwyciężył Mateusz Kot natomiast turniej rzutów lotkami Jakub Kubiak.