Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Zawody Strzeleckie

W minioną niedzielę 25 stycznia w Krotoszynie odbyły się zawody strzelecki z okazji 70 rocznicy wyzwolenia Krotoszyna. W zawodach obowiązkowo uczestniczyli również uczniowie z Zespołu Szkół w Orpiszewie.


Drużynowo w  kategorii Szkół Podstawowych drużyna w składzie: Robert Szymanowski, Miłosz Wiśniewski, Łukasz Kot zajęła III miejsce. W kategorii Szkół Gimnazjalnych Orpiszew reprezentowały dwie drużyny. 

Drużyna I w składzie: Jakub Kubiak, Patryk Bielawny, Michał Jankowski okazała się bezkonkurencyjna i zajęła I miejsce. Drużyna II ( Marek Furman, Mateusz Kot, Mateusz Lis) zajęła III miejsce. Dodatkowo w kategorii junior młodszy indywidualnie Jakub Kubiak "wystrzelał" III miejsce.

Standardowo podczas zawodów rozegrano również dwa dodatkowe turnieje: Turniej 1- strzału i Turniej Lotek. Turniej Lotek zwyciężył Marek Furman. Podczas zawodów odbyło się podsumowanie roku 2014 oraz wyłowienie najlepszych strzelców - Grand Prix, do którego zakwalifikowało się bardzo dużo naszych uczniów a ostatecznie: Grand Prix 1- strzału zwyciężył Mateusz Kot a zaraz za nim Jankowski Michał, natomiast Grand Prix lotka Mateusz Lis tuż przed Michałem Jankowskim.