Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

WIELKANOCNE MISTRZOSTWA SZKOLNEGO KOŁA LOK W ORPISZEWIE

received 683219658450743Z okazji Świąt Wielkanocnych 08.04.2015r. w Zespole Szkół w Orpiszewie zorganizowano Mistrzostwa Szkolnego Koła LOK. Uczniowie walczyli w dwóch kategoriach (strzelanie z wiatrówki, rzuty lotkami) z podziałem na dziewczęta i chłopców. W kategorii strzelania z wiatrówki  I miejsce zajęli  Zuzanna Poczta i Łukasz Kot, II miejsce Aleksandra Kubelec i Jakub Kubiak, natomiast III miejsce Natalia Stasik i Mateusz Kot.

Natomiast w kategorii rzutów lotkami I miejsce wywalczyli  Zuzanna Poczta i Marek Furman, II miejsce Natalia Stasik i Mateusz Lis, a III miejsce Aleksandra Kubelec i Jakub Kubiak. 

Kilka dni po świętach w szkole zorganizowano apel na którym nagrodzono najlepszych uczestników mistrzostw. Wszystkim Gratulujemy i korzystając z okazji serdecznie zapraszamy na zajęcia Szkolnego Koła Strzeleckiego w każdą środę.