Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

DZIEŃ ŚWIĄTECZNY 2017

DSC 0024

Ostatni dzień w szkole w 2017 roku przebiegał w świątecznej atmosferze. Najpierw mieliśmy okazję zobaczyć jasełka, następnie udaliśmy się na klasowe wigilie. Po wigilii inicjatywę przejął Samorząd Uczniowski. Uczniowie z SU przygotowali na ten szczególny przedświąteczny dzień kilka konkurencji. Zadaniem naszym młodszych kolegów i koleżanek z klas I-III było przygotowanie choinek. Uczniowie klas IV-VII SP i II-III gimnazjum przygotowywali w tym czasie jak najdłuższy papierowy łańcuch oraz pisali jak najciekawszą świąteczną historię. Po zakończeniu tych konkurencji przyszła kolej na Mikołaja i "panią Mikołajową", których zadaniem było zaprezentować się przed publicznością. Wykonane choinki, łańcucha, napisanie świątecznej historyjki, przebranie zostały ocenione przez komisję, w skład której wchodzili pani Beata Molenda, pani Elżbieta Rogowska i pan Marek Olejnik. Ostatnim punktem programu było śpiewanie kolęd. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.