Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

POŻEGNANIE KARNAWAŁU W KLASACH 1-3

20180208 114035

 

W TŁUSTY CZWARTEK w godzinach przedpołudniowych ulicami Orpiszewa przeszedł korowód przebierańców, aby pożegnać karnawał. Po południu rozpoczął się karnawałowy bal przebierańców. Warunkiem uczestnictwa był odpowiedni strój. A więc na balu pojawiły się księżniczki, wróżki, diabełki, misie, biedronki…. Pomysłom nie było końca, każdy wyglądał bajkowo i zachwycająco. I każdy mógł zaprezentować się podczas tańca oraz wesołych konkursów z nagrodami. Tradycyjnie wybrano najlepszego tancerza i najlepszą tancerkę podczas balu. Nagrodzono też najciekawsze przebrania. Podczas przerw między zabawą uczniowie otrzymali pączki oraz słodycze. To był naprawdę udany bal. Już każdy z utęsknieniem czeka do następnego karnawału.