Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO KLAS V - VI

DSC 0058

23 stycznia w naszej szkole został rozegrany Turniej Tenisa Stołowego klas V-VI szkoły podstawowej

Poszczególne klasy reprezentowali:
Kl. V - Łukasz Lis, Kacper Skrzypczak, Jonatan Dobrowolski

Kl. VI - Jagoda Jędrulak, Natalia Patalas, Julia Kaczmarek, Jakub Dziuba, Krystian Chmielarz, Paweł Skrzypek

Poziom był bardzo wyrównany, a uczniowie wykazali się znakomitą jak na swój wiek umiejętnością gry w tenisa.  Niestety zwycięzca mógł być tylko jeden. Zwyciężczynią turnieju została uczennica klasy 6; Jagoda Jędrulak. Tuż za nią na podium uplasował się Jakub Dziuba (kl.6). Trzecie miejsce wywalczył Jonatan Dobrowolski (kl.5)

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom ! :)