Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Zawody Zapaśnicze

W Miliczu  (26-27.09.2014) odbył się Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek w zapasach kobiet oraz Młodzików w zapasach w stylu wolnym - Memoriał im. Zdzisława Rokity. Z Zespołu Szkół w Orpiszewie w barwach "Ceramika" walczyli Lis Dawid oraz Kryś Michał.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Turniej Uczniowskich Klubów Sportowych

9-10.05.2014 r. Krotoszyn gościł zawodników z 28 klubów na Ogólnopolskim Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych. 110 zawodników i 5 zawodniczek walczyło na trzech matach.

Czytaj więcej...

WIELKANOCNE MISTRZOSTWA SZKOLNEGO KOŁA LOK W ORPISZEWIE

received 683219658450743Z okazji Świąt Wielkanocnych 08.04.2015r. w Zespole Szkół w Orpiszewie zorganizowano Mistrzostwa Szkolnego Koła LOK. Uczniowie walczyli w dwóch kategoriach (strzelanie z wiatrówki, rzuty lotkami) z podziałem na dziewczęta i chłopców. W kategorii strzelania z wiatrówki  I miejsce zajęli  Zuzanna Poczta i Łukasz Kot, II miejsce Aleksandra Kubelec i Jakub Kubiak, natomiast III miejsce Natalia Stasik i Mateusz Kot.

Czytaj więcej...

Zawody zapaśnicze

W Zespole Szkół im. Rotmistrza Witolda Pileckiegodnia 2 kwietnia odbyły się zawody w zapasach . Organizatorami zawodów zapaśniczych był , Uczniowski Klub Sportowy ,,Herakles'' oraz uczniowie z Zespołu Szkół w Orpiszewie biorący udział w projekcie edukacyjnym e-szkoła.

Czytaj więcej...

WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY MORSKIEJ: „POLSKA MARYNARKA WOJENNA, A HISTORIA WYBRZEŻA POLSKIEGO”.

k morskki 00111 kwietnie w Śremie odbył się Wojewódzki Konkurs Wiedzy Morskiej w którym udział wywalczyły dwie osoby z Zespołu Szkół w Orpiszewie podczas eliminacji na szczeblu powiatowym. Natalia Stasik i Mateusz Lis rywalizowali w Śremie w następujących konkurencjach: strzelanie z karabinu pneumatycznego,

Czytaj więcej...

Podkategorie