Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Zajęcia edukacyjne

zajecia edukacyjne 009Przedszkolaki z obu oddziałów przedszkolnych gościły dnia 9 kwietnia 2015 roku przedstawicielkę Nadleśnictwa Krotoszyn, Panią Renatę Węcławiak. Pani Renata przeprowadziła zajęcia edukacyjne. Opowiadała dzieciom o jeżach i ich życiu. Dzieci budowały domek dla jeża z gałęzi, igliwia i liści. Otrzymały w nagrodę upominki oraz budki dla szpaków, które zostaną powieszone w przedszkolnych ogrodach. Dzieci zaśpiewały Pani Renatce piosenki oraz narysowały na pamiątkę obrazki przedstawiające rodzinę jeży. Zajęcia były bardzo ciekawe i twórcze, a dzieci zapamiętały z nich wiele cennych informacji. 

Czytaj więcej...

Zajęcia biblioteczne

zajecia biblioteczne 00124 marca 2015 roku gościem w przedszkolu w Jasnym Polu była pani z biblioteki - Pani Natalia Jędrzejak. Pani Natalia przeprowadziła zajęcia biblioteczne w ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom”. Przeczytała wiersz Juliana Tuwima pt. ,,Lokomotywa” oraz zaproponowała ciekawe zabawy do utworu. Dzieci narysowały piękne rysunki, a na zakończenie zostały obdarowane cukierkami.

Czytaj więcej...

Bal przebierańców

bal przebierancow 00113 lutego 2015 roku w przedszkolu w Jasnym Polu odbył się bal przebierańców dla dzieci z obu oddziałów przedszkolnych. Były tańce, konkursy, słodki poczęstunek i wiele śmiechu. Zabawa była udana, a stroje przedszkolaków przepiękne. Szkoda, że karnawał trwa tak krótko.

Czytaj więcej...

Powitanie wiosny

powitanie wiosny 00220 marca przedszkolaki poznały tradycje związane z pożegnaniem zimy i powitaniem wiosny. Dzieci z przedszkola w Jasnym Polu przygotowały wspólnie z wychowawczynią Marzannę, którą następnie wyniosły z przedszkola i pozostawiły nieopodal pobliskiego lasu. Dzieci głośno śpiewały wiosenne piosenki, aby przywołać tak oczekiwaną wiosnę.

Czytaj więcej...

Dzień Babci i Dziadka 2015

dzien babci 004W lutym w oddziałach przedszkolnych w Jasnym Polu i w Orpiszewie przedszkolaki gościły swoje babcie i swoich dziadków. Po pięknych występach dzieci wręczyły gościom upominki oraz zaprosiły na słodki poczęstunek. Zaprosiły też gości do wspólnych tańców i zabaw. Babcie i dziadkowie na pewno długo zapamiętają ten uroczysty dzień.

Czytaj więcej...