Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Jasełka

Święta to magiczny czas. Tradycją oddziałów przedszkolnych w Jasnym Polu i w Orpiszewie  jest coroczne spotkanie gwiazdkowe. W oddziale w Jasnym Polu takie spotkanie odbyło się 18 grudnia 2014 roku.  Przybyło wielu gości: Pani Dyrektor Beata Molenda, sołtys Jasnego Pola Tadeusz Radajewski z żoną Haliną,

Czytaj więcej...

Wycieczki przedszkolaków

Dzieci z oddziałów przedszkolnych w Jasnym Polu i Orpiszewie wybrały się na wycieczki. Pierwsza odbyła się już 15 września 2014 roku – do krotoszyńskiego kina ,,Przedwiośnie” na przedstawienie teatralne pt. ,,Pieski świat”, podczas którego poznały smutne życie bezdomnych zwierzątek.

Czytaj więcej...

Andrzejki w przedszkolu

Dnia 28 października 2014 roku, w związku z andrzejkami, w oddziale przedszkolnym  w Jasnym Polu dzieci wróżyły sobie przyszłość. Dowiedziały się, kto pierwszy znajdzie prawdziwego przyjaciela, jaki zawód będą wykonywać, poznały przestrogi i dobre rady na przyszłość.

Czytaj więcej...

Mikołajki

Dnia 5 grudnia 2014 roku oddział przedszkolny w Jasnym Polu odwiedził ważny gość – Mikołaj. Dzieci ubrały choinkę, zaśpiewały piosenki i kolędy, recytowały wierszyki, przygotowały dla Mikołaja upominki.

Czytaj więcej...

Dzień pluszowego misia

W związku ze Światowym Dniem Pluszowego Misia dzieci w oddziale przedszkolnym w Jasnym Polu przyniosły dnia 25 listopada 2014 roku do przedszkola swoje przytulanki. Bawiły się z nimi przez cały dzień.

Czytaj więcej...